Co den dal

22. března 2010 v 16:53 | Ká |  jen tak
Dnes jsem dostala vynadáno, že píšu málo do blogu. Určitě to chci napravit. Je co psát. Jen není čas. Něco s tím udělám.Dnes jsem byla i pochválena
  1. Ve velkém časovém presu se mi podařilo odeslat dva články. Šéfredaktor obvykle bývá nerudný a nic mu není dost dobré. No a... kupodivu pochvala! Jsem v lehkém euforickém šoku! Pochvala. Od něho je to celkem druhá. Líbí se mu vlastně jen články, které vznikly drceny tlakem času. Čím víc prostoru na cizelování projevu mám, tím hůře, neuspějí. Tak jen zlehka přelétnout hrubky a do světa s nimi!
  2. Druhá pochvala byla možná ještě závažnější. V elektronické konferenci s plným jménem a jen superlativy! Vypadá to, že si někdo váží práce mé a mých kolegů. Doufám, že to četla i pířed. 8)
Den byl ve znamení očisty - jarní úklid asi. Na orloji stál pán a hadrem pucoval rafičky. Docela dočista. Až se náramně leskly. Až tak, že bylo problém vyfotit si to.

O kus dál stáli kolem dodávky čtyři maníci a sprchovali počmáranou fasádu. Na autě byl nápis: Odstraňování grafiti.

S tou čistotou to ale jinde bylo kdovíjaké. Na zastávce stepoval kluk s úžasnejma botaskama. Jedna bota měla zhruba v půlce zajímavý detail. Kovově se lesknoucí půlkruh n avnitřní i vnější straně. Ten kluk si mě asi všimnul. Já si ty jeho boty stále prohlížela, protože to fakt bylo zajímavý. Už jsem přemýšlela, která značka vyrazila do jara s originálním nápadem... když tu kluk konečně vysledoval, kam se koukám a podíval se taky! Zkoprněl. Ohnul se. A začal zuřivě tu našlápnutou plechovku ďoubat pryč! :) Já asi fakt potřebuju silnější brejle!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 23. března 2010 v 7:24 | Reagovat

to s tou plechovkou je hustý! =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama